HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Farebné prevedenie taška
- Oct 30, 2017 -

Taška anglicky nazýva nákupnú tašku, v posledných desaťročiach, komerčné vývoj, rýchlo urobila poriadok sveta, vykonávanie známych značiek taška sám je módne výkonu. Taška dizajn je tiež dôležitou súčasťou formovania firemný image. Taška sú zvyčajne shopping mall alebo výrobok výrobcovia prezentované na zákazníka, aj keď je to výhodné pre spotrebiteľov nakupovať tovar priniesť domov, ale výrobcovia, obchodníci najviac chcú podporiť podnikanie cez vrecko na propagáciu tovaru, a Sa považuje za efektívnu formu reklamy a propagácia produktov. Okrem toho, kabelky sú široko používané vo veľkých výstav, veľkých konferencií alebo non-komerčné aktivity, a sú špeciálne vyrobené pre významné pamätné.

Dizajn taška šíriť obraz podnikania alebo chuť, kultúry. Dizajn taška by mal najprv vyjadriť vlastnosti tovaru obsiahnuté, pretože rôzne typy, jej veľkosť, farbu, forme a ostatné zmeny sú odlišné; Druhá Poznámka taška reklama efekt, vzor, text, ochrannej známky v pútavé vizuálne efekty grafického dizajnu. Vo vrecku design vziať plne do úvahy využitie skladacie formulár typu vak, taška zmeny, zmeny, vrecko, rukoväť zmeny, tašky a vzory, taška a vzory, prenosné a vzor kombinácie dizajnu a dávajte pozor na dĺžku ruky, usporiadanie mali by byť ľahko ovládateľný.

Základný tvar taška je rozdelený do troch druhov, a síce organ-tvarované ploché dno, orgán zložený dole, no hrúbka ploché vrecko. Ručne vyrobené výroby materiálov do lano rukoväť, papier lano rukoväť, plastová rukoväť, rukoväť ploché diera, štyri. Dnešné návrhári navrhnúť tašku s množstvom materiálu, z čoho vyberať. Moderná technológia tlače môže byť tak jednoduché, aby odrážali dizajn perfektný nápad. Spotrebiteľ estetickej koncepcie viac móda s prílevom, väčšinou na voľnom trhu pre návrhárov Ukázať svoj talent poskytujú mnoho príležitostí, takže štýl inovácie, šarm a elegantný dizajn taška za druhým, aspoň na určitej miery skrášliť tovaru, ľudí život priniesol farebné moment.