HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Nosná taška má dobrú vodotesnosť
- Jun 21, 2017 -

Vďaka použitiu gumovej malty založenej na báze vody ako nosiča nosičových vreciek sa používa médium pomenované po výrobe textilných vreciek v bežnejších, známych aj ako tlač. Vnútorný výrobný proces na zosúladenie farebnej pasty a lepidla na báze vody na báze vody. Umyte dosku bez chemických rozpúšťadiel, môžete ju priamo umyť vodou. Jeho charakteristiky sú dobrá farbivá schopnosť, so silným pokrytím a pevnosťou, umývateľná, v podstate bez zápachu.

Gravure Carrier Bag procesu

Hotový výrobok spracovaný týmto spôsobom sa zvyčajne nazýva kupónová taška. Tento proces je rozdelený do dvoch krokov, to znamená, že prvý spôsob použitia tradičného hĺbkotlačového procesu na nosiči sa vytlačí na fóliu a potom sa použije proces nanášania povlaku, ktorý bude vytlačený vzorovaným filmom na vrecku. V tomto procese sa používa všeobecne veľký vzor farebného vzorového vrecka na výrobu netkaných vrecúšok. Ktorý je charakterizovaný výrobným procesom Carrier Bag vynikajúce, plné využitie strojovej výroby, výrobný cyklus je krátky. Okrem toho má výrobok vynikajúci vodotesný výkon, životnosť hotového výrobku je tiež lepšia ako iná výroba vrecka. Film má dva druhy svetla a matrac, z ktorých si môžete vybrať, efekt matného kefovania! Nevýhody je v rozpore s koncepciou ochrany životného prostredia vrece, taška má dobrú vodotesnosť výkon v dôsledku tenkého filmu je ťažké degradácie.

Výrobcovia nosičových vakov nevyrábajú žiadnu prémiu, prežitie je veľmi ťažké

Hoci čínski spotrebitelia a spotrebitelia po celom svete si myslia, ako Armani, Zegna a ďalšie medzinárodné prvotriedne luxusné tkaniny pochádzajú z italského hlavného mesta Talianska, ale v skutočnosti väčšina textílie od textilnej spoločnosti vrátane spoločnosti Carrier Výrobcovia vakov. A čo viac, mnoho domácich Carrier Bag spoločnosť rešpektovala Armani a ďalších značiek, trávia vysoké ceny zo zahraničných dovozov s rovnakou textíliou, ale neviem, tieto tkaniny je vývoz čínskych podnikov v minulosti. Toto nevedomky uskutočnil export na domáci predaj, ale jednoducho zvýšil cenu tkaniny, takže zámorské spoločnosti neplatí ani najmenšiu snahu urobiť rozdiel, čo je väčšie zaťaženie domácich podnikov. On tiež povedal: "LV veľa produktov, a kde zákazník Eslite z dielne von."