HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Profesionálny Pet Care Beauty vedomosti Daquan
- Jun 21, 2017 -

S rozvojom spoločnosti zlepšiť životnú úroveň pet care beauty už nie je kúpeľ program, ktorý sa vyvinul na profesionálny a technický. Rôzne druhy kozmetické nástroje a zručnosti používané v rôznych plemien, ale väčšina plemien sú podľa nasledujúcich sedem postupov na spustenie:

Prvé, pet starostlivosti kefa (nástroj karta hrebeň): prvá ihlou, aby pes kefa kefa kožušiny, môžete kefa na telo mŕtve chlpy a perie, tak, že kožušiny vláčne a čistý a lesklý.

Po druhé, pet starostlivosti mykanie (Nástrojová oceľ hrebeň): kefa hotové vlasy, môžete použiť hrebeň a potom hrebeň, vyskúšajte psie telo tam sú drobné perie existujú. Ak kúpeľ nedal psa pred vlasy uzol hrebeň, po kúpaní je tiež ťažšie sa rozčesávajú pass tiež umyte dôkladne pes je vlasov.

Tretie, pet starostlivosti kúpeľ: pes musí vybrať dobrý kúpeľ pre jej pes šampón, všeobecné kúpeľ teplota vody je 35---45 stupňov, v zime je teplota vody vyššia. Všeobecne povedané, dlhosrstý pes je zvyčajne o jeden týždeň vykúpať a krátkosrsté pes je pol mesiaca umyť kúpeľ vhodnejšie.

Po štvrté, vlasy: psa po kúpeli, silné uterákom telo psa viac než voda nasáva a potom použite fén na suché vlasy. Vlasy môžu tiež bočné vlasov pri česaní vlasov, fúkanie tak prirodzene načechraný vlasy krásne.

5, pet starostlivosti rezané nechty: psie nechty ovplyvní ťažkosti pri chôdzi príliš dlho, môže spôsobiť aj deformáciu kostí, držanie tela a iné krásne problémy. A dokonca niektoré psie nechty príliš dlho prepichne podložka pod nohy tak, že pes je veľmi bolestivé. Nechty vyzerajú veľmi jednoduchá, v skutočnosti, tam nie je znížiť článok keď prerezávanie príliš hlboko, aby sa zabránilo krvácanie. Ak pes bol zrezaný krvácanie, ďalej nesmiete nechať nohy, zlosť sa stala horšie.

Šesť, pet starostlivosti čistenie očí, zvukovodu: pes a ľudskej komunikácie je oči psie oči nepríjemne, keď pazúry bude zachytený, tak ľahko poškodiť oko a rohovky; pes je ušnou kanál je náchylná k ochorením ucha v dlhé uši psa) niekedy pes z času na čas chytiť ucha alebo pretrepaní jeho hlavu a svojrázny sekréty sú Charakteristika psov s ochorením ucha, tak dať psa pravidelne zvierat Salon c štíhle oči a uši je potreby môžete zabrániť rôzne ochorenia očí a uší.

Sedem, pet starostlivosti prerezávanie vlasy: zdravý pes narodený láska čisté a niekedy psích chlpov zpackal psa použije ich jazyk lízať čisté, tak aby im často česať, a niekedy aj pravidelne so psom na zvieracie Salóny krásy trim vlasy , pretože pes zadok príliš dlho ovplyvní pohyby čriev, brucho a nohu vlasy ovplyvní chôdze alebo ľahko špinavé nohy dlhé vlasy pri chôdzi klesne, ľahko klesať s vedierko. Takže všetky Dlhosrsté Psy by mali byť pravidelne pristrihnuté.