HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Nonwovens Carrier Bag Ochrana životného prostredia Netoxická jednoduchá móda
- Oct 19, 2017 -

Netkaný nosič taška je zelený produkt, tvrdý a odolný, pekný vzhľad, dobré vetranie, môže byť opätovne použitý, môže byť umývaný, hodváb obrazovky reklamy, značky, dlhé obdobie používania, vhodné pre každú spoločnosť, použiť. Spotrebitelia v obchode v rovnakom čase získajú krásny nosič tašky, a podniky boli tiež neviditeľná reklama, to najlepšie z oboch svetov, takže netkané tašky na trhu stále viac a viac populárne.

Pekná zelená taška, nielen nosná taška. Jeho nádherný vzhľad je skôr rozložený, môžete sa vtelenia ako jednoduchý módny ramenný vak, krásna uličná scenéria. Spolu so svojimi silnými, nepriepustnými, nelepivými vlastnosťami ruky sa stane prvou voľbou pre zákazníkov vyradiť sa v takýchto prenosných netkaných vreciach, vytlačiť logo vašej spoločnosti alebo reklamu, reklamný účinok Je samozrejmé, že skutočné malé investície do veľkej návratnosti. Hodnota za peniaze!

Rozumie sa, že začal prevládať ekologicky šetrný papier Carrier Bag, ktorý sa začal po plastovom limite.

Teraz sa ľudia často stretávajú s papierovou taškou, ako sú darčekové tašky, nákupné tašky, reklamné tašky, väčšinou s hrubým sulfátovým papierom, kraft papier, ofsetový papier, papier so svetelným potiahnutím, biely lepenka, reliéfny papier a potiahnutý papier, matný papier, ofsetový lis, rezanie, lepenie a tvarovanie. Vzhľadom na technológiu tlače a modernizáciu zariadení sú tlačové modely veľmi pekné, jemné, bohaté na vyjadrenie. A podľa potrieb zákazníkov je možné ich pokryť a zvýšiť ich húževnatosť a odolnosť proti vode; môže byť tiež matný film, na to, aby dokázal kvalitu tovaru súčasne, neznižuje totožnosť používateľa; niektoré jednoducho vyrobené s čistým kraft papierom, Tak ako v spojení s jedinečným profesionálnym dizajnom, môžete dať produktu jednoduchý a elegantný štýl, ako low-key luxus neúmyselne odhalená aristokratickej atmosfére.

Šanghaj Yilong Art Printing Co, Ltd predajný personál Guo Yinghao povedal "China News Publishing" reportér, moderné tlač všetkých technológií môžu byť zobrazené na malé Carrier Carrier taška, ako bronzovanie, konvexné, UV, die-rezanie tvaru, atď

Podľa správ, náklady na tlač Carrier Bag, medené kartónové tašky najvyššie náklady, nasledoval biely lepenka, šedá biela kartón, biela karta biela. Ako je potreba filmu, výrobné náklady sú vyššie ako kraft papier. Kraftová tuhosť a húževnatosť papiera je lepšia, povrch je tiež pomerne drsný a na pozadí, ktoré všeobecne nie je vhodné pre tlač v 4-farebnom prevedení, len nejaký čiernobiely potlač, nemá povrchový náter.