HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Kraft Carrier Bag - populárna forma reklamy!
- Jul 12, 2017 -

Kraft Paper Carrier Bag je vyrobený z papierového vrecka Kraft, jeho charakteristiky sú veľká stálosť, najnižšia cena, zvyčajne používaná na držanie bežných komodít. Okrem bieleho Kraftového papiera je pozadie papiera General Kraft hlbšie, preto v porovnaní s vhodným pre tlač tmavých textov a čiar, ale tiež môže navrhnúť nejaké kontrastné silné farebné vzorky. Kraftové papierové vrecká nie sú všeobecne pokryté fóliou, je jedným z najnižších nákladov na nosič. V propagačnej propagačnej propagačnej papierovej krabici Kraft sa v podstate premietol firemný obraz a obraz o úlohe, ktorá je ekvivalentná mobilnej reklame a širokej škále tokov nielen na splnenie požiadaviek na nakladanie, ale má aj dobrý reklamný efekt, tak aj výrobca, ekonomické a obchodné aktivity populárnej formy reklamy. Čím viac je elegantná taška na prenosné tašky Kraft Carrier, tým viac sa jej vyrába skôr, tým lepšie je jej reklamný efekt.

Nosná taška sa používa na používanie tovaru, je lacnejšia nádoba, pretože môže byť vo všeobecnosti prenášaná ručne na meno. Od balenia nosičovej tašky až po tlač, ktorá sa používa nielen na to, aby zákazníkovi poskytla pohodlie, ale tiež môže využiť príležitosť predať výrobok alebo značku znova. Design Carrier Bag vo všeobecnosti vyžaduje jednoduchý a veľkorysý dizajn Carrier Bag, tlač na ručné tašky pred firemným logom a názvom spoločnosti, alebo pridať firemnú filozofiu, nemali by byť navrhnuté príliš zložité, môžu prehlbovať dojem spotrebiteľov na spoločnosť alebo produkt, získať dobrý publicitný efekt, tlač Carrier taška rozšíriť Predaj, založiť značku, stimulovať nákup pre zvýšenie konkurencieschopnosti má veľkú úlohu.

Kraft Paper Bag je malý kontajner na balenie sypkých materiálov, netoxický, bez chuti, neznečisťujúci, v súlade s národnými environmentálnymi normami, s vysokou pevnosťou a vysokou ochranou životného prostredia. V súčasnosti je najobľúbenejšími medzinárodnými obalovými materiálmi pre životné prostredie. Kraft papierové tašky sú vyrobené z dovezeného kanadského bieleho kraftu alebo dovezeného ruského žltého Kraftu alebo iných domácich papierov pre základný materiál, môže byť použitý na papier na namáčanie vrstvy fólie, vodotesný efekt, sála môže byť vyrobená podľa požiadaviek zákazníka tri vrstvy / štyri vrstvy / päť vrstiev, tlač a integrácia vrecka, pomocou šijacieho stroja na spracovanie horúceho tesnenia alebo papiera.