HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Ako uchovávať atrament počas tlače nosiča
- Jul 12, 2017 -

Carrier Bag v modernej spoločnosti, ktorá bude hrať čoraz dôležitejšiu úlohu, či už ide o denné nakupovanie alebo darčeky, a dokonca aj o propagáciu produktu, bude aplikovaná na tašku nosiča. V tomto prípade by veľké množstvo tlačiarní malo byť oboznámené s problémami s ľahkou tlačovou taškou, ale malo by tiež zvládnuť zodpovedajúce riešenie. Iba týmto spôsobom môžeme vytlačiť vysokokvalitnú nosnú tašku tak, aby bola lepšie založená na trhu. Pri tlači nosičovej tašky mnohí ľudia nevenujú pozornosť druhu atramentu, v procese tlače nie je veľmi dobrá kontrola, takže kvalita tlače môže byť sériou problémov.

Preto, aby sme sa vyhli takýmto problémom, by sme mali predovšetkým robiť tieto práce:

Taška nosiča je vytlačená atramentom, takže sa nedá položiť vrecko v blízkosti atramentu založeného na rozpúšťadle, nie organických rozpúšťadlách založených na rozpúšťadlách a tlače nosiča s atramentom, ktorý sa dá spojiť, môže nám to spôsobiť problémy s tlačenými vreckami. Počúvam vyššie uvedený opis, verím, že musíme pochopiť, atrament v tlačovom vrecku má kľúčovú úlohu. Takže by sme sa mali naučiť používať správny spôsob, ako ušetriť atrament.

Po prvé, teplota by mala byť prísne kontrolovaná, mali by sme dať atrament v interiéri, a teplota by mala byť udržiavaná na 20 stupňov nahor a nadol.

Po druhé, ak používame atrament, mali by ste používať profesionálny nástroj na rovnomerné miešanie atramentu, aby sa zabezpečila kvalita tlače.

Nakoniec v procese tlače nosičovej tašky by sme mali venovať pozornosť problému pH a viskozity. Keď sa viskozita zmení, môžeme sa zriediť vodou alebo zväčšením atramentu na zahustenie. Keď sa zmena PH zmení, mali by sme tiež prejsť špeciálnymi surovinami, ktoré sa majú upraviť.