HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Ako zabrániť vyblednutiu taška
- Jun 21, 2017 -

Taška výrobcovia vám zavedenie tohto obsahu, dúfam, že vám prostredníctvom zavedenia tohto článku, môžete zvládnuť štruktúru taška a iné aspekty určité pochopenie a porozumenie, nasledujúcich výrobcov sledovať odborníkov pozrieť sa na relevantné to Úvod do obsahu

O farbe hlboká taška výroby tovaru, zvyčajne bude vyblednuté pochybnosti. Zvyčajne túto otázku budú zmätení mnohých spotrebiteľov, na nákup tovaru čo najviac na výber značkového tovaru, handričku mali venovať osobitnú pozornosť. Venovať pozornosť slabnúť, prosím nebojte, krátky štyri ťahy vás naučí, ako urobiť vaša taška už slabnúť.

Prvý krok: morenie metóda

Dopyt materiál: jedlé ocot

Hlavne pre červené alebo fialové a iné nákupné tašky. Plán umývať tieto pred, voda s niektoré všeobecné ocot, namočte na chvíľu!

Ak môžete často tak čisté taška bude schopný zabezpečiť, aby farba postelí jasné ako nové!

Druhé opatrenie: Anti-suchý zákon

Táto metóda je najviac bežne používané, najmä pre niektoré tmavé taška je obzvlášť účinná. Prístup je veľmi jednoduché, čiže, zase zase postelí. Tu, aby vám pripomenul: väčšinu látkových taška môže nie byť priamo svieti slnko, pretože ultrafialové svetlo je vyvrcholením dodge postelí. Takže nielen v zase expozície, podmienené potom skúste miesto tmavé a vetranom mieste vyschnúť vaku.

Tretie opatrenie: toaletné vody čistenie požiadavky metódy materiál: toaletné vody

Tento prístup je vhodnejší bavlnených látok, prvý spôsob, ako vyčistiť postelí v súlade so zaužívanou praxou, opláchnite čistou vodou kvapky niekoľko kvapiek toaletnej vody a potom čisté taška namočené vo vode desať minút. S týmto prístupom čisté taška tiež môže byť sterilizované a odstránenie efektu potu.

Štvrtý ťahy: slanú vodu ponorenie požiadavky materiál: soľ

Najvhodnejšie pre fond taška, úloha extrémne ducha. Novo kúpil späť do postele, aby sa predišlo vyblednutiu v prvej vode pred prvým použitím soli pľuzgiere na pol hodiny, a potom postupujte obvyklým spôsobom vyčistiť. Ak existujú ešte subtílne fade, potom pred každej vody môžu byť čistené s prvým slanej vody namočte desať minút, cez čas držať taška, ako zabrániť taška fade taška bude určite žiadny fade