HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Ako dezinfekcia psie hračky
- Sep 27, 2017 -

Hračka na psov sa už dlhý čas určite znečistí a tam sú baktérie, takže je potrebná určitá dezinfekcia. Dezinfekcia by mala byť opatrná, aby nediskriminujúce použitie dezinfekčného prostriedku, alebo zdravie psa spôsobí veľkú hrozbu. Odporúča sa dezinfekcia dezinfekčného prostriedku s domácim zvieratkom.

Čistenie plyšovej psie hračky najprv pripraviť čistiace nástroje, ktoré je potrebné použiť. Ako hrubá soľ, veľké plastové vrecká. Táto metóda čistenia sa nazýva chemické čistenie, po príprave vecí, hrubá soľ a špinavé plyšové hračky dohromady do igelitového vrecka a potom sa vhadzujú do plastového vrecka, ktorý sa trasie, takže hrubé soli a vlasy hračky Cashmere sú plné trenia kontaktovať prostredníctvom tejto metódy na čistenie plyšových hračiek.

Navyše, plyš Toy Dogcan sa tiež umývať. Na tomto mieste je potrebné byť pripravený byť čistiaci prostriedok, je tu dostatok vody. Rovnako ako niektoré malé plyšové hračky pre psov, čistenie vody je tiež výhodnejšie, teraz čistiaci prostriedok do vody, a potom opatrne s kefou namočenou vo vode, aby utrieť plyšové hračky špinavé miesto, po stieraní čisté s vodou môže byť čisté.

Stojí za zmienku, že ak sú plyšové hračky psa pomerne veľké a tam je viac plnív vnútri, potom čistenie hračky na psy predtým ako prvý vyberiete a potom vhodným spôsobom vyčistiť. Byť suchý a potom naplnený plnený, takže pes plyšové hračky na čistenie.

Odporúča sa nepoužívať 84 dezinfekčných prostriedkov, pretože ich hlavnou zložkou je chlórnan sodný, ľudská koža, vlasy, konope, koža, kov a tak majú určitú žieravú, ale aj skvelú chuť, najlepšie je použiť špeciálne domáce dezinfekčné prostriedky dezinfekcia, ako je Li Li Xiao, dezinfekčný prostriedok Ai Xiaomeng v prostredí sú veľmi dobré, používam Ai Xiaomeng, existuje levanduľová vôňa, môžete deodorant, nie je žiadna stimulácia, dáte ju riediť, hračka nasiaknutá do Ktorého môže byť, a pamätajte aby sa hračka na psy ponorila Oh, alebo žiadna bublina na žiadny efekt.

Zvyčajne najviac je 84 dezinfekčných prostriedkov zriedených vodou, piť na pol hodiny a potom opláchnuť. Ak sa bojí 84 korozívnych, môžete zmeniť dezinfekčný prostriedok, všeobecný supermarket a lekárne musia predávať. Podmienky na kúpu domácich zvierat na sterilnú vodu. Anritsu a podobne.