HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Zdravé kŕmenie zvierat, neviete šesť vecí!
- Jul 03, 2017 -

01, môžete nechať svojho zvieraťa so zvyškami?

Mnoho zvyškov zbytkov, ktoré obsahujú príliš vysoký cukor, soľ, tuk, dlhodobé kŕmenie domáce zvieratá povedie k obezite domácich zvierat a následné zvýšenie ochorenia srdca, dystóza, artritída a ďalšie výživové metabolické choroby, neprispieva k zdraviu zvierat. Navyše zvyšky sú zvyčajne mäkké a lepkavé, dlhodobá domáca spotreba týchto potravín, veľmi ľahko sa vyrába v zubnom kazu zubného kameňa a potom vedie k zubnému kameňu a parodontitíde, takže zvieratá produkujú zlý dych.

02, domáce krmivo pre kŕmenie potrebuje použiť horúcu vodu namočiť?

Pes, zuby mačiek dostatočne silné, môžete ľahko rozdrviť častice jedla, psy, krmivo pre mačky má určitú tvrdosť, aby sa pes pri konzumácii zubov dostal čistého trenia. Okrem toho, s horúcou vodou penové krmivo pre mačky, krmivo pre psov je najväčšou nevýhodou vitamínov, sú veľa škôd, povedie k nedostatočnému príjmu vitamínov pre domáce zvieratá. Preto zdravým psom a mačkám sa neodporúča piť potraviny po napálení teplou vodou.

03, mladý krmivo pre domáce zvieratá musí venovať pozornosť tomu, čo?

Psy sú náchylné na nadmerný príjem, čo spôsobuje dilatáciu žalúdka a zdravotné riziká. Takže šteňa nepožívajte príliš veľa jedla denne, rozdelené na trikrát denne, ktoré sa živia rozumnejšie. Okrem toho, mladí psi, mačky na vrchole rastu a vývoja, dopyt po výžive je veľmi silný, musí poskytnúť komplexnú a vyváženú výživu, konzumáciu profesionálnych receptov na výživu psov, krmivá pre mačky, aby sa zabezpečilo, že dosiahnu požadované fyzické rozvoj.

04, ako upraviť stravu starších domácich miláčikov?

Vo všeobecnosti sa znížila základná rýchlosť metabolizmu starších domácich zvierat, malo by byť vhodné znížiť energetickú hustotu potravín, aby sa znížilo ich pečeňové a obličkové zaťaženie, a zároveň sa zabránilo obezite, znížilo sa výskyt senilnej choroby zvierat. Zubná funkcia staršieho zvieraťa sa zmenšila, preto by malo byť vhodné znížiť tvrdosť krmív pre spoločenské zvieratá, ale neodporúča sa starším domácim zvieratám jesť príliš mäkké jedlo (napríklad jedlo), pretože strava je príliš mäkká, zvyšuje zubný kameň, nie je priaznivé pre staršie domáce zvieratá orálne a srdcové zdravie

05, kŕmenie kŕmenia pre zvieratá tiež musí venovať pozornosť tomu, čo otázky?

Mlieko nemôže nahradiť vodu Pre psy a mačky je mlieko užitočným občerstvením, ale nie sú tolerantné voči množstvu mlieka.

2. Nechajte vajcia do krmív pre domáce zvieratá.

3. Vyhnite sa kŕmeniu niektorých surových rýb. Niektoré ryby môžu spôsobiť nedostatok vitamínov B1, čo spôsobuje anorexiu, abnormálne správanie, kŕče, tenké alebo dokonca smrť.

4. Hoci psy, mačky radi jedia mäso, ale mäso nie je vyvážená strava jedla. Surové mäso môže obsahovať parazity, varené mäso s vysokým obsahom tuku a obsah živín nie je vyvážený.

06, ktoré potraviny poškodia zdravie domácich zvierat?

Ľudská strava nie je vhodná na kŕmenie domácich zvierat. Niektoré zdanlivo obzvlášť dobré ľudské jedlo, ale to vážne ublíži zdraviu domácich miláčikov.