HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Proces nosiča vrecka na tlačenie, aby sa venovala pozornosť niektorým z vecí
- Jul 03, 2017 -

Carrier Bag v aplikácii modernej spoločnosti je veľmi široká, je ďalším produktom spotrebného tovaru, ktorý aj pre polygrafický priemysel priniesol nový smer vývoja. Základný materiál nosičovej tašky je zvyčajne vyrobený z potiahnutého papiera, kartónu alebo kraftového papiera. Nosná taška pri tlači času venovať pozornosť tlaku tlače, môžete použiť gumový pás na zvýšenie alebo zníženie hrúbky metódy. Upravte sekciu ofsetovej tlače. Podľa rôznych veľkosti papiera možno nahradiť rôznymi priemermi modelu tlakovej pružiny, takže môžete dosiahnuť, že papier sa nehýbe, hladký papier účely. Včasné čistenie dvojitého ovládacieho kolieska, povrch valca papiera a regulácia výkonu dvoch prachu z elektrického nárazu alebo izolácie, aby sa zabránilo zlyhaniu systému dvojitého ovládania.

Environment Carrier Bag je zelený výrobok, tvrdý a odolný, pekný vzhľad, môže byť opätovne použitý, sieťotlačová reklama, značka, dlhá doba používania, vhodná pre akúkoľvek spoločnosť, akýkoľvek priemysel ako reklama, použité darčeky. Spotrebitelia v nakupovaní zároveň získajú krásnu tašku a podniky sú tiež neviditeľné reklamy, to najlepšie z oboch svetov, čo robí z environmentálnej Carrier Bag na trhu čoraz populárnejšou. Krásne navrhnutá prepravná taška, ktorá je šetrná k životnému prostrediu, bude umiestnená dole, aj keď bude tlačená atraktívnymi ochrannými známkami alebo reklamou, ktorú zákazníci budú radi opätovne používať, stala sa najefektívnejším a najlacnejším reklamným nosičom.

Carrier Bag grafický dizajn na vyriešenie obsahu, ktorý má byť vyjadrený pomocou grafiky na vytvorenie metód, šikovný, vhodný, sústredený v obmedzenom priestore pre zobrazenie tašky. Ak dizajn vrecka môže lepšie využívať farebný princíp, bude efektívnejší na zlepšenie rozpoznávania, ilustrácie a konkurencieschopnosti, "lúpanie" názor publika. Carrier Bag tlačový dizajn môže byť založený na firemnej image vizuálne identifikačné systém farba špecifikácie, vytvorenie podniku jedinečný farebný štýl; prostredníctvom farby na ilustráciu, hrať, pomáhať iným tvarom výkon: dostupné jedinečné farby, získať silný a jasný farebný segment, posilniť svoje vlastné vlastnosti, a to aj prostredníctvom farebného plánu na vyjadrenie sezóny, pocity sezóny a tak ďalej.

Vyššie uvedené je Xiaobian pre každého dokončiť vedomosti Carrier Bag, aj keď obsah je krátky, ale sú veľmi cenné, dúfam, že všetci súhlasí, dnešný nádherný obsah Xiaobian predstaviť tu, ak by ste chceli vedieť Viac o znalosti o Carrier Bag Vitajte na našich stránkach.


Dvojica: nie

Ďalšie: Klasifikácia taška je veľmi