HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Taška nie je sám
- Jul 12, 2017 -

Taška nie je sám, taška stroj bude aj naďalej vyrábať taška, aby ho podporujú. Táto taška stroj funguje pomocou vysoko-frekvencia kmitov prenášať zvukové vlny externistov spájky povrchu zvaru práce, chvíľu robí prácu molekula produkuje trenie, dosahuje plastové topenia, teda môžete dokončiť tuhej materiály rýchlo rozpúšťa, môže textílie čistili, zváranie, jeho priľnavosť silný, non-tkané ako suroviny, plne automatizovaná výroba, je ľahko ovládateľný. Jeho výrobu rýchlosť je rýchly, účinnosť je vysoká, je používanie dotykovej obrazovky, jeho prevádzka je presnejšie hladký.

Taška je to iný tvar, budeme mať napríklad biela Papierová taška, biela Kartónová taška je jedným z najviac high-end taška, jeho vlastnosti sú: sila biela Kartónová taška je najvyššie zo všetkých taška, to určí fyzickú vlastnosti bieleho kartónu, návrhári používajú tento druh taška pre high-end oblečenie alebo tovaru. Papier jemné a tabule papierového vrecka v porovnaní s biela Kartónová taška pocit byť jemné, preto biela Kartónová tašky objavujú najmä elegantné. Biely kartón s dobré potlačiteľnosti, návrhári smelo aplikovať rôzne design techniky (vrátane farebný koncept). Biela Papierová taška je najdrahší v taška.

Ak dizajn taška môže lepšie využiť princíp farbu, zlepší rozpoznávanie, vysvetlenie a súťaže efektívnejšie, a "korisť" publikum. Taška tlač dizajn môžete farbu podľa enterprise obrázok vizuálnu identitu systému standard, stanovuje enterprise jedinečný farebný štýl, rovnako ako "The Kodak Yellow", "Fuji je zelená"; slúži na ilustráciu, hrať a pomáhať iným formám výkonu: použitie jedinečných farieb, získanie priestoru pre silné a jasné farby, zvýšiť svoje vlastné charakteristiky, a to aj prostredníctvom plánu farby sprostredkovať sezóny, pocity sezónne. Ruky tašku grafický dizajn riešiť je vyjadriť obsah metódu grafická tvorba, geniálny, prípadne koncentrovanej vrecká obmedzený priestor na vykonanie.