HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Auto vodítku často vyzerajú
- Oct 30, 2017 -

Auto vodítku, tiež známy ako Auto vodítko, jeho hlavnou funkciou je prenos výkonu. Hnací remeň na auto je zodpovedný za riadenie všetkých častí hnutia, rozbil auto nemôže pohybovať alebo vzduchu Klimatizácia, volantu a ďalších súčastí okamžite zlyhalo. Guangfu Heng workshop manager Zhong Zuohe povedal novinárom, najmä v motoroch Rozvodový remeň, ktorý je všeobecne známy ako načasovanie pásu, pretože jeho zvláštnosť, to by spôsobiť pozornosť všetkých, prečo? Pretože akonáhle motor časovanie pásom pretrhnutie alebo zo zubov a tak ďalej, často motor bude ventil, hlavy valcov a tak ďalej vŕšok, spôsobuje obrovské straty, 4S shop opravy, strávia tisíce alebo dokonca milióny na opravu poplatky , kľúč je, že mnohé z mojich priateľov z dôvodu načasovanie nehody a trpel žiadne malé straty, preto dennú údržbu Auto vodítko je dôležité.

Kde je posvätné duchovné

Auto vodítku opotrebenie je prenos sily, auto má tri typy spoločných pásu: Klinový remeň, rebrovaný remeň a rozvodový remeň. V automobilových aplikáciách, hlavne nainštalovaný zasa kľukového hriadeľa motora auto cam, vodné čerpadlo, generátor, kompresor klimatizácie, riadenie čerpadla a iné pozície.

Klinový remeň sa skladá z troch častí: top tkaniny, napätie linky a dole gumy; rebrované pásu je podobná Klinový remeň, ale tiež sa skladá z troch častí: top tkaniny, napätie linky a dole gumy; Hlavný rozdiel medzi týmito dvoma: miniatúrne V tvári, ktorý je širšie a tenšie, dáva väčšiu flexibilitu pri ich obklopuje menších kolies; To umožňuje Velcro (mikro-V) odovzdať moc "serpentine" jednotky. Tento typ pohonu autom viac príslušenstvo motora pre prenos energie.

Načasovanie pás štruktúra: Top gumy plus fiber, napätie linky, dole guma. Napätie line je vyrobená z veľmi silné sklenými vláknami. Rozvodový remeň sa skladá z presnosti formy zub.

Inšpekcia a údržba spoločných pásov

Ako urobiť veľký počet častí auta riadne spoločne vykonávať? Spoliehať na úlohu pásu! Ak tam je problém s Hnací remeň, naše auto sa pohnúť vpred. Pretože motor je riadený rôzne pomocné mechanizmy ako vzduchové kompresory, posilňovač čerpadlá, alternátory, atď, ak skĺzne pásu alebo prestávky, pridružené Pomocný mechanizmus nebude správne fungovať, bežného používania vozidla. Pravidelnú kontrolu Hnací remeň je preto potrebné.

Najprv skontrolujte napätie pásu a rozhodnúť použiť mierny tlak na palec v strede najdlhšia nepodporovaný jednotky pásu span. Ak sa pás je stlačené na asi 10 mm, remeň napätie sa považuje za vhodné. Ak sa Napnutie remeňov je príliš veľké alebo príliš voľné, môže spôsobiť jazdca, jednotka nie je kompletný. A úprava pásu je príliš tesné, bude pás ľahko natiahnuť deformácie, v rovnakom čase, urýchli kladky a ložiskové opotrebenia. Na tento účel by mali súvisieť úprava orechov alebo skrutkami voľné, Napnutie remeňov prispôsobiť najlepšom stave.