HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Diskusia o spôsobe identifikácie výhod a nevýhodách automatického vodítka
- Jun 09, 2017 -

Ako dôležitú súčasť prevádzky vozidla je Auto vodítko spojené s rôznymi časťami. V prípade pretrhnutia alebo sklzu sa príslušné klimatizačné kompresory, čerpadlá posilňovača riadenia, alternátory atď. Zastavia. Preto je potrebné zvládnuť identifikáciu výhod a nevýhod automobilového vodítka. Tento článok, Xiao Bian bude zdieľať výhody Auto Leash identifikáciu a ako zistiť Auto vodítko je poškodený.

Po prvé, nákup identifikácie zásluh a nedbanlivosti:

Zachuť zápach

Naozaj: bez zápachu

Ak chcete mať štipľavý zápach

Vôňa Auto vodítko je prvým krokom v identifikácii výhod a nevýhod, ktoré možno považovať za účinnejší krok. Zvyčajne nekvalitné gumové výrobky budú mať štipľavý zápach zápachu, majiteľ, ak len malá pozornosť môže byť dobrá identifikácia.

Pozri sa

Rovnako ako z vyššie uvedených dôvodov, falšované produkty zvyčajne vyvolávajú rozruch o materiáloch a remeselnej výrobe, aby sa ušetrili náklady. Vyrábané produkty sú všeobecne hrubšie, tlačové písma sú relatívne vágne.

3. viac kontrastu

V opravovni alebo obchodnom oddelení, ktoré predáva výrobky z falošných a nečistých pásov, má zvyčajne rovnaké špecifikácie, ale niekoľko druhov výrobkov. Odporúča sa, aby tieto rozdielne ceny produktov pečlivo kontrastovali, aby si mohli vybrať.

Návrhy: Najlepším spôsobom riešenia falošných a nepríjemných produktov je výber formálneho nákupného kanála. Väčšina výrobcov automobilov sú čisté príslušenstvo, predávajú sa iba prostredníctvom obchodov 4S až po falošné a špinavé tovary od šedého rozlíšenia na trhu, ktoré nie sú skutočné prostredníctvom neschválených distribučných kanálov. Preto pri výmene najlepšej voľby pri predaji Auto Leash 4S.

Po druhé, použitie procesu na identifikáciu škody:

Ako už bolo uvedené vyššie, Auto Leash je spotrebný diel, s nárastom pracovného času, Auto Leash a príslušné príslušenstvo nájdete opotrebenie a starnutie. Preto je veľmi dôležité správne a včasné pochopenie používania stavu Auto vodítka. Nižšie vás učí Xiao Bian, ako identifikovať poškodenie zvukom a vzhľadom pásu.

Počúvajte dobrý alebo zlý zvuk

Keď počujete zvuk prasknutia pásu, za normálnych okolností v dôsledku výrazného zníženia koeficientu trenia povrchu pásu je nadmerné opotrebenie. Ak sa nachádzate vo vozidle, keď sa ozve zaťaženie, možno si prajete pozorovať niektorý z hnacích remeňov, nájdete automatické pružné zariadenie pásu alebo napnutie remeňa na odpor kolesa alebo pružnosť sa bude zvyšovať neobvykle.

Keď počujete ticho pásu, pás sa trasú. Toto je zvyčajne spôsobené tým, že hnací remeň je príliš voľný, príliš dlhý napnutý alebo napínač pásov, voľné poškodenie kolesa.

2. Pozrite sa na zmeny pásu

Dlhšieho pásu:

Prvým krokom pri kontrole toho, či je pás normálny, je kontrola napnutia pásu. So silným prstom v strede kladky, ak je tlak okolo 10 kg, zníženie opasku o 10 mm alebo tak napnutie pásu len správne. Ak je množstvo príliš veľké, napätie pása je nedostatočné.

Dôvodom nedostatku napätia môže byť uvoľnenie kolesa, môže to byť dlhší pás. Ak ide o dlhú stranu pásu, potom bol pás deformovaný, potreba včasnej výmeny.

Porušovanie pásov:

Ak sa zdá, že opasok znižuje tvrdosť, abráziu, poškodenie vlákien alebo praskliny, praskliny, ostružiny a iné javy, ukazuje sa, že pás bol poškodený a nemôže pokračovať v používaní.

Zhrnutie: Falošný a nekvalitný pás bude mať vplyv nielen na normálnu prevádzku motora na urýchlenie poškodenia vozidla, ale aj na bezpečnosť jazdy vodiča. Takže, musíme byť starostlivo vybraní pri nákupe, dôkladné porovnanie. Zároveň v každodennom používaní procesu dosiahnuť včasnú údržbu a včasnú detekciu.