HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > Novinky > Obsah
Tvar vrecka nosiča je iný
- Jun 09, 2017 -

Tvar vrecka nosiča je iný, berieme napríklad bielu lepenkovú tašku, biely lepenka vyrobená z vrecka je jedným z najviac nosných vakov, ktorý sa vyznačuje: bielou kartónovou silou nosiča je všetko prenosná Najvyššia taška, ktorá je určená fyzikálnymi vlastnosťami bielej lepenky, dizajnér bude vo všeobecnosti používať túto tašku pre high-end oblečenie alebo tovar. Papierový jemný a biely papierový sáčok v porovnaní s bielym kartónom Carrier Bag sa cíti veľmi jemne, takže biely lepenkový nosič je mimoriadne elegantný. Biele kartóny s dobrou potlačou, môžu návrhári odvážne používať rôzne dizajnérske techniky (vrátane nápadov farieb). Biela kartónová taška je najdrahšia v taške.

Environmentálna taška je pohodlný a praktický a ekologický kontajner, ekologicky šetrný dizajn tašky je jednoduchý, pokiaľ používanie dobrého kraftového papiera a dvoch rukovätí môže byť vyrobené do jednoduchého zeleného nosiča. A šetrné k životnému prostrediu pohodlné nosenie vrecka na prenášanie je dobrý spôsob podpory podnikania. Taška na ochranu životného prostredia nad vzorkou bude veľmi monotónna, ak tlač podnikových informácií alebo obrázkov produktov, nielen pridať farbu do tašky, ale tiež zohrávala úlohu v reklame. Znížil tlačový papier používaný podnikom v letáku, ale aj nepriamu ochranu životného prostredia. Šetrné k životnému prostrediu Carrier Carrier Bag pohodlie výroby, nízke náklady, veľa firiem začala nákup tovaru na darčekových taška činnosti, týmto spôsobom, podniky nielen predávať produkt, a spotrebitelia tiež získať ekologicky šetrné Carrier Bag, urobiť obaja.

Grafický dizajn nosičovej tašky na vyriešenie obsahu, ktorý sa má vyjadriť pomocou grafiky, aby sa vytvorili metódy, šikovné, vhodné, sústredené v obmedzenom priestore vrecka, ktoré sa má vyjadriť. Ak dizajn tašky môže lepšie používať farebný princíp, bude efektívnejší na zlepšenie rozpoznávania, jasnosti a konkurencieschopnosti, "lúpanie" názor divákov. Carrier taška design môže byť založená na firemné image vizuálne identifikačné systém farba špecifikácie, vytvorenie podniku jedinečný farebný štýl; cez farbu na ilustráciu, hrať, pomáhať iným tvarom výkon: dostupné jedinečné farby, získať silný a jasný farebný segment, posilniť svoje vlastné vlastnosti, a to aj prostredníctvom farebného plánu na vyjadrenie sezóny, pocity sezóny a tak ďalej.