HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Pes Auto vodítku 5M 45kgs vytiahnuť vyššej hmotnosti pásky vodítku zaťahovací

Pes Auto vodítku 5M 45kgs vytiahnuť vyššej hmotnosti pásky vodítku zaťahovací

Zaťahovacie Auto Pet pes viesť vodítku pohodlné, nastaviteľný, odolné, vysoko kvalitné SILNÉ: Vyrobené z premium ABS plastu a nylon materiál, odolávať kompresiu, dobrá odolnosť voči mill, odolnosť proti starnutiu, odolný a ťahanie. HANDY: Jedno-tlačidlové ovládanie umožňuje zastaviť a zámok vodítku kedykoľvek...

Zaslať požiadavku
Podrobnosti o produkte

Zaťahovacie Auto psa viesť vodítku

Pohodlné, nastaviteľné, odolné, vysoko kvalitné

STRONG: Vyrobené z premium ABS plastu a nylon materiál, odolávať kompresiu, dobrá odolnosť voči mill, odolnosť proti starnutiu, odolný a ťahanie.

HANDY: Jedno-tlačidlové ovládanie vám umožní zastaviť a zámok vodítku v ľubovoľnej dĺžky. Môžete ovládať vaše šteňa aktívnom rozsahu push tlačidlo tak ľahké!

LIBERTY: Tento navíjateľný je športové vybavenie, ktoré môžu zvýšiť množstvo cvičení vášho psa ako tradičné vodítku. To môže sa budete cítiť viac voľného a zdravšie pre vaše mazlíčky.

HUMANIZÁCIE: Rukoväť prijíma ergonomický dizajn, mäkké, skidproof a pohodlné. Pogumované Protišmyková rukoväť padne ruky dobre. Vhodné na šírku ruky pod 3,54 inchs.

BOON: Prichádza s vodotesný vak, ktorý dobre zapadá vodítku, si môžete dať to vo vaku keď nepoužíva.

Tianyuan, založená v roku 1996, je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov psa auto vodítku 5m 45kgs vytiahnuť sily hmotnosť páskové vodítko ukrytý v Číne. Rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, naša továreň ponúka zákazníci kvalitné domáce výrobky vyrobené v Číne a vynikajúce služby.

Hot Tags: pes auto vodítku 5M 45kgs vytiahnuť vyššej hmotnosti páskové vodítko zaťahovacie, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie