HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Mačka bubnové loptu hračka s laserom potraviny ošetrené

Mačka bubnové loptu hračka s laserom potraviny ošetrené

Interaktívne hračky mačka AUTO PRESUNÚŤ - Auto presunúť interaktívne mačka loptu hračka, môže automaticky zmeniť smer pohybu keď stretnú prekážka. INTERAKTÍVNE HRAČKY - Nontoxic a eko-šetrné ABS, umožňuje mačka vidieť, naháňať a swat loptu. Oživiť váš maznáčik pre prevenciu nudy a zníženie poškodenia nábytku...

Zaslať požiadavku
Podrobnosti o produkte

Interaktívne Cat hračky

AUTO PRESUNÚŤ - Auto presunúť interaktívne mačka lopta hračky, môžete automaticky zmeniť smer pohybu keď stretnú prekážka.

INTERAKTÍVNE HRAČKY - Nontoxic a eko-šetrné ABS, umožňuje mačka vidieť, naháňať a swat loptu. Oživiť váš maznáčik pre prevenciu nudy a zníženie poškodenia nábytku.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE - odstrániť izolačný pásik a zapnite vypínač pre spustenie prehrávania. Len pohybujúce sa na dlaždice alebo drevenými podlahami (neodporúča sa pre použitie v koberci). Kreatívne otočenie hračky pre extra zábavu!

Tianyuan, založená v roku 1996, je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov mačka bubnové loptu hračka s laserom potraviny ošetrené v Číne. Rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, naša továreň ponúka zákazníci kvalitné domáce výrobky vyrobené v Číne a vynikajúce služby.

Hot Tags: mačka bubnové loptu hračka s laserom potraviny ošetrené, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie