HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

One-stop zdroj pre viac než 10.000 SKU od roku 1996!

Domov > o nás

Sme boli nájdené v roku 1996 s 20 rokov sme sa sústrediť len na jeden problém: prinesie viac šťastia domácich miláčikov po celom svete.
Naše BSCI schválených závodov a veľký showroom sa nachádza v peknom meste HangZhou, Srdečne Vás k nám, pre komunikáciu tvárou v tvár.
Máme viac ako 10, 000pcs SKU, a rozvíjať 2Príspevky nových katalógov každý rok, aby náš zákazník konkurenčné v miestnom trhu.
Kvalita, služby a nové položky sú naši enterpriseand #39; život, nádej začať busines s vami!
Hangzhou Tianyuan pet výrobky továrne bol nájdený in1996. Nad 20 rokov rozvoja, teraz máme 860 pracovníkov a 80, 000square metrov výrobnej oblasti. Toje vaša najlepšia voľba, jeden stop výber spoločenských doplnkov cez 10, 000items v rôznych rozmedzí.
Naše dve vlastné továrne vyrábajú prevažne pet postele, pet vankúše a domy, hračky, oblečenie pre psov, mačky poškriabaniu stromov. Máme cca 100 pet dodávateľmi so silnou relationshipswhich o pet vodítka andamp; goliera, štetce, misky andamp; rohože, hračky atď. Poskytuje sme vždy dostať najviac konkurencieschopné ceny a kvalitný tovar, ktoré sourcing a nákup môžete uložiť veľa času. Naša kapacita monthlyproduction je approx.120pcs 40HQ kontajnerov a zabezpečiť rýchle a včasné dodanie.
PET postele, pet vankúše, pet dopravcov, mačka poškrábání stromy, collarandamp; vodítka, hračky, Vonkajší

BSCI, DODÁVATEĽOV SEDEX, ISO9001.

Európa, USA, Austrália, Japonsko, Ázia, Brazília, Kanada.